O nas

Dom Analiz SII wywodzi się ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych – największej organizacji zrzeszającej inwestorów giełdowych w Europie Środkowo-Wschodniej, obecnej na rynku kapitałowym od 1999 roku.


Jako organizacja wyspecjalizowana w dziedzinie analiz podmiotów gospodarczych wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wielu inwestorów i spółek giełdowych w Polsce. Już dzisiaj pokrycie analityczne emitentów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie pozostawia wiele do życzenia. Odbija się to negatywnie na wycenie takich firm, płynności notowań ich walorów czy możliwości pozyskania dodatkowego kapitału, w konsekwencji ograniczając perspektywy rozwoju całego krajowego rynku kapitałowego. Co gorsza, w obliczu nowych regulacji unijnych sytuacja taka może spowodować, że niejednej spółce publicznej, szczególnie spośród tych mniejszych, przyjdzie znaleźć się zupełnie poza orbitą zainteresowań inwestorów.Celem Domu Analiz SII jest wypełnienie tej luki poprzez świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie wycen i rekomendacji giełdowych, z głównym naciskiem na podmioty spoza indeksu WIG20.Naszą ofertę dodatkowo uzupełniają szkolenia stacjonarne i webinary przeznaczone dla inwestorów indywidualnych, przedstawicieli spółek, instytucji finansowych oraz innych uczestników rynku kapitałowego, obejmujące swoją tematyką inwestowanie na rynku giełdowym, metody analizy instrumentów finansowych czy standardy corporate governance. Propozycje współpracy nie zamykają się jednak w kręgu rynku publicznego, a na fachowe wsparcie ze strony Domu Analiz SII liczyć mogą wszystkie zainteresowane podmioty.


Ponadto oferujemy usługi z zakresu doradztwa biznesowo-prawnego, obejmujące m.in. ocenę projektów inwestycyjnych oraz przygotowywanie biznesplanów i strategii rozwoju firmy. Świadczymy również usługi z zakresu organizacji walnych zgromadzeń, w tym prowadzenie obrad i przygotowanie projektów uchwał, a także profesjonalnej reprezentacji akcjonariuszy na walnych zgromadzeniach spółek publicznych i prywatnych.


Analizy Szkolenia Doradztwo


Jakość świadczonych przez nas usług gwarantują, potwierdzone licencjami i certyfikatami, wysokie kompetencje naszego zespołu, w tym wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kapitałowym pod szyldem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Rynek kapitałowy to jednak przede wszystkim nasza pasja, a każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, które staramy się wykonać jak najlepiej.

Misja i wizja

Będziemy ważną instytucją na polskim rynku kapitałowym, wspierającą jego rozwój i konkurencyjność, a także zaufanym partnerem dla inwestorów i emitentów.

Nasze usługi świadczymy przy zachowaniu najwyższej staranności i rzetelności. Nie ustaniemy w dążeniu do doskonalenia naszych kompetencji.